Przystąp do nas

Szanowni Państwo !

Witamy na stronie jedynego w Polsce i na świecie stowarzyszenia świeckiego, które od 2000 r. z posiadaną osobowością prawną (wpis do KRS: 0000011993)  działa na rzecz, m.in. upamiętniania wspaniałego, historycznego pontyfikatu Papieża Polaka – Jana Pawła II.

 Początki Stowarzyszenia sięgają 1997r. i jesteśmy bodaj jedynym takim stowarzyszeniem, które nie tylko powstało za czasów pontyfikatu Ojca Świętego ale nieprzerwanie ciągle działa realizując bogaty zakres celów i zadań statutowych.

W naszym, Stowarzyszeniu jest miejsce dla wszystkich bez wyjątku dla których Jan Paweł II był i jest niekwestionowanym autorytetem z którym  każdego wiąże głęboka więź emocjonalna i podziw dla Jego wielkości oraz duma, że był naszym rodakiem – największym ambasadorem Polski na całej kuli ziemskiej.

Stowarzyszenie spłaca swoją działalnością niespłacalny dług wdzięczności za ten pontyfikat który

”… odmienił oblicze ziemi – tej ziemi” !       

 Aby  przystąpić do nas  wykonaj następujące kroki :

1. zapoznaj się ze Statutem Stowarzyszenia

2. napisz do nas z pytaniami i zgłoś pisemnie akces przystąpienia (Zarząd Stowarzyszenia PL 22-170 Rejowiec F. ul. Chełmska 95)

3. wydrukuj deklaracje członkowską  i wyślij na nasz adres jak w pkt.1

4. dokonaj wpłaty na konto( wyłącznie przelewem) wpisowego: 10 zł. ( koszt Statutu i odznaki), składki członkowskiej 5zł miesięcznie (za okres do końca danego roku kalendarzowego).

                Konto bankowe Stowarzyszenia:

                          Bank BGŻ 09 2030 0045 1110 0000 0409 0530

                                        Zapraszamy do naszego grona.

Zapraszamy do naszego grona. Pobierz deklarację.